Wykonanie strony powitalnej (osobny widok) na sklepie PrestaShop Zobacz większe

Wykonanie strony powitalnej (osobny widok) na sklepie PrestaShop

Nowy produkt

Wykonanie wiadomości powitalnej na sklepie internetowym.

Więcej szczegółów

180,00 zł brutto

Wymagane dane do realizacji

Dostęp do plików (FTP)Wymagany *
Dostęp do Panel Admin (zaplecze Presta Shop)Wymagany *

* - wymagane do realizacji zlecenia podaj w komentarzu do zamówienia (przyśpieszy to czas realizacji) lub po uprzednim kontakcie po złożeniu zamówienia. Uwaga, połączenie ze stroną jest szyfrowane i wszelkie dane przez nią przekazywane są bezpieczne! . Dopuszczamy w razie konieczności podpisanie umowy o poufności przekazywanych danych (NDA). Należy mieć na uwadze, że może to wydłużyć czas realizacji.

Opis

Modyfikacja w sklepie PrestaShop polegająca na dodaniu odrębnej strony powitalnej. Strona powitalna jest widoczna tylko jeden raz przy wizycie klienta na sklepie. Tzn. odwiedzający nie będzie epatowany jego widokiem za każdym razem podczas przeglądania sklepu.

Przy odpowiednim projekcie dopasowanym do Twojego sklepu - taka modyfikacja niewątpliwie wyróżni Twój sklep na tle konkurencji. To, jakie informacje na niej umieścisz zależy tylko od Ciebie.

Nasi graficy mogą wykonać dla Ciebie indywidualny projekt, który następnie zostanie dopasowany także do urządzeń mobilnych.

Treść zawarta na stronie powitalnej będzie mogła być dowolnie zmieniana w panelu zarządzania.

Zakres i przykład prac: http://pskrk.com/presta-shop-dodanie-strony-powitalnej-widocznej-tylko-jeden-raz-po-wczytaniu-adresu-www-sklepu-internetowego/

http://pskrk.com/presta-shop-1-4-wybrana-strona-cms-jako-strona-startowa-sklepu/

Odpowiedni dobór słów kluczowych na takiej stronie powitalnej może też rzutować na późniejsze pozycje w przeglądarce Google.com i wpłynąć na pozycjonowanie (SEO).

Produkty powiązane