Wiadomość pożegnalna na PrestaShop Zobacz większe

Wiadomość pożegnalna na PrestaShop

Nowy produkt

W ramach tego zlecenia oferujemy Ci osadzenie na sklepie tzw. wiadomości pożegnalnej. Będzie ona widoczna podczas opuszczenia strony

Więcej szczegółów

200,00 zł brutto

Wymagane dane do realizacji

Dostęp do plików (FTP)Wymagany *
Dostęp do Panel Admin (zaplecze Presta Shop)Wymagany *

* - wymagane do realizacji zlecenia podaj w komentarzu do zamówienia (przyśpieszy to czas realizacji) lub po uprzednim kontakcie po złożeniu zamówienia. Uwaga, połączenie ze stroną jest szyfrowane i wszelkie dane przez nią przekazywane są bezpieczne! . Dopuszczamy w razie konieczności podpisanie umowy o poufności przekazywanych danych (NDA). Należy mieć na uwadze, że może to wydłużyć czas realizacji.

Opis

Zapewne wielokrotnie przeglądając Internet natknąłeś/aś się na element, który jest widoczny na witrynie w momencie jej opuszczenia. Jest to przeważnie okno z informacją, że zanim opuścisz witrynę - proponujemy Ci np. zapisanie się do newslettera, polubienie naszej witryny na Facebook.com itp.

Jeśli pragniesz mieć taki element na Twoim sklepie PrestaShop, zapraszamy do skorzystania z tego zlecenia. W oknie dialogowym proponujemy umieścić formularz zapisania się do newslettera. Oczywiście możemy tam umieścić dowolny element np. otrzymaną grafikę itp.

Produkty powiązane