Płatności

Oferujemy różnorodne formy rozliczenia na naszym sklepie internetowym. Wszystkie kanały są zabezpieczone szyfrowanym połączeniem, które podwyższają pewność prawidłowego przeprowadzenia transakcji.

W przypadku wszystkich form płatności online - czas realizacji zlecenia jest liczony od momentu dokonania transakcji. W przypadku przelewu tradycyjnego - od momentu zaksięgowania środków na naszym koncie.

 1. TPAY.com (płatność online) [CHWILOWO NIEDOSTĘPNE]
 2. PayPal (płatność online)
  wymagane jest posiadanie konta na PayPal.com z dodatnim saldem lub z podpiętą kartą płatniczą (wtedy płatność zostanie pobrana z powiązanego z kartą konta bankowego). Saldo można doładować np. na tej stronie https://www.paypal-doladowania.pl/
 3. Bitcoin (płatność online) [CHWILOWO NIEDOSTĘPNE]
  do przeprowadzenia tej transakcji wystarczy wykonanie przelewu na nasz adres BTC, który będzie widoczny w module płatności. Po uzyskaniu minimum 1 potwierdzenia w sieci Bitcoin - transakcja jest uznawana za wykonaną (należy w tym celu dobrać standardową wielkość tzw fee przy wykonywaniu transakcji). Środki BTC można pozyskać na jednej z wielu giełd Bitcoin zamieniając zwykły przelew na tę kryptowalutę.

  Nasz adres BTC do przyjmowania wpłat:

  1Hh2KrfPpMroRdeN8bTWwmmjAZkw6YXye5

 4. przelew tradycyjny:

  C4 SMART Sp. z o.o.
  ul. Wojska Polskiego 8
  32-700 Bochnia POLAND

  57 1050 1445 1000 0090 3195 5363

  SWIFT: INGBPLPW

Ceny na naszym sklepie są cenami brutto. Zawierają już w sobie podatek VAT23%. Wystawiamy faktury VAT.

Po dokonaniu płatności i na każdym etapie zamówienia Klient jest informowany mailowo o zmianie statusu zamówienia.