O sklepie

my-shop-logo-1526469181.jpg

W odróżnieniu od innych sklepów poświęconych PrestaShop nie oferujemy tutaj gotowych modułów do samodzielnej instalacji lecz usługi programistyczne. W sensie nie udostępniamy plików do pobrania, które należy potem samodzielnie wgrać na swoim sklepie internetowym.

Wychodzimy z założenia, że nie każdy właściciel sklepu musi być obeznany z panelem administracyjnym i zawiłymi kwestiami konfiguracji oprogramowania. Wolimy model, w którym właściciel skupi się na prowadzeniu sprzedaży i realizacji zamówień, a kwestie programistyczne i konfiguracyjne - pozostawi po stronie informatyków. I właśnie w tej kwestii możemy pomóc!

Za każdym razem zlecenie obejmuje nie samo wdrożenie zmian, ale także wykonanie kopii bezpieczeństwa bazy danych i plików. Wyceny uwzględniają także późniejszą rękojmię oraz gwarancję. Dodatkowo należy także uwzględnić przeprowadzenie stosownych testów czy wdrożone rozwiązanie działa jak powinno. Z tego powodu ceny nieznacznie się różnią od cen zwykłych modułów (plików do pobrania), poniważ obejmują także prace programistyczne.

Finalnie otrzymujesz zatem w pełni wykonane konkretne zlecenie i działającą funkcjonalność! Bez żadnej dodatkowej pracy z Twojej strony. No może poza przekazaniem nam niezbędnych dostępów do panelu administracyjnego lub do plików na serwerze (FTP). Oczywiście w razie konieczności jesteśmy w stanie sporządzić odpowiednią umowę o poufności przekazywanych danych.

Taka oferta odznacza nas to na tle konkurencji i jesteśmy tutaj swego rodzaju nowatorami.

Jeśli chodzi o zakres wykonywanych prac - bazujemy przede wszystkim na naszym blogu pskrk.com. Jak widać, przy odrobinie wiedzy programistycznej - większość modyfikacji możesz wykonać samemu/ej. Są tam gotowe rozwiązania podane wręcz na tacy. Nie chcemy za wszelką cenę zarobić na naszych modyfikacjach. Po prostu, jeśli któraś z kwestii przerasta Twoje kompetencje programistyczne (lub wykracza poza możliwość techniczne) - zapraszamy dz współpracy!

Można też powiedzieć, że ten sklep jest także odpowiedzią z naszej strony na zapytania o wykonanie zleceń ze strony naszych Czytelników. Wychodząc na przeciw - prezentujemy tę oto stronę, gdzie łatwo i szybko można złożyć zamówienie na konkretne prace programistyczne! Przy okazji jest to dla nas poligon doświadczalny, gdzie możemy postawić się w roli sprzedawcy PrestaShop:) Na pewno zaowocuje to wkrótce nowymi patentami jak usprawnić ten system!

Umożliwiamy także elastyczne formy rozliczenia (w tym Bitcoin) za nasze zlecenia. Wszystko z poziomu tej oto strony. Wystarczy po prostu złożyć zamówienie i przekazać mam dostęp do sklepu. Następnie cieszyć się usprawnieniem sprzedaży na Twoim sklepie!

Dodatkowym celem tego sklepu (oraz naszego bloga) jest propagowanie tego świetnego (i wolnego!) oprogramowania. Jest ono realną alternatywą dla dużej ilości abonamentowych (albo licencyjnych) rozwiązań - z którymi PrestaShop może śmiało rywalizować!

Uff dotarliśmy do końca tego wywodu.. ;) Dziękujemy za poświęcony czas!

pozdrawiamy!
zespół Scripts4Bits.com