RODO - Dodatkowy zgoda (checkbox) do zaznaczenia podczas zamówienia Zobacz większe

RODO - Dodatkowy zgoda (checkbox) do zaznaczenia podczas zamówienia

Nowy produkt

Dodanie obowiązkowego checkboxa do zaznaczenia analogicznego jak konieczność zaznaczenia zgody na zapisy regulaminu

Więcej szczegółów

100,00 zł brutto

Wymagane dane do realizacji

Dostęp do plików (FTP)Wymagany *
Dostęp do Panel Admin (zaplecze Presta Shop)Wymagany *

* - wymagane do realizacji zlecenia podaj w komentarzu do zamówienia (przyśpieszy to czas realizacji) lub po uprzednim kontakcie po złożeniu zamówienia. Uwaga, połączenie ze stroną jest szyfrowane i wszelkie dane przez nią przekazywane są bezpieczne! . Dopuszczamy w razie konieczności podpisanie umowy o poufności przekazywanych danych (NDA). Należy mieć na uwadze, że może to wydłużyć czas realizacji.

Opis

Czy Twoja branża wymaga dodatkowych zgód klienta na etapie zamówienia? Zlecenie polega na dodaniu dodatkowego (obowiązkowego) pola do zaznaczenia podczas wykonywania zakupu. Analogicznego do akceptacji regulaminu

Obok takiego chceckboxa może znaleźć się dowolny tekst który zostanie tam osadzony.

Wejście w życie tzw. ustawy RODO też może Cię obligować do tego, aby Twój sklep posiadał wymagane dodatkowe zgody udzielone przez klienta. Wybór tego rozwiązania może być w tym celu przydatny.

Dodatkowe zgody to takżę specyficzne kwestie związane z ochroną danych osobowych, możliwością drobnych defektów w produktach itp.

W razie potrzeby może być dodana większa ilość checkboxów do zaznaczenia.

Więcej informacji na ten temat: http://pskrk.com/dodatkowy-checkbox-na-etapie-zamowienia-analogiczny-do-akceptacji-regulaminu/

Produkty powiązane