Galeria na sklepie PrestaShop Zobacz większe

Galeria na sklepie PrestaShop

Nowy produkt

Prezentacja zdjęć w formie klasycznej galerii. Można taką galerią łatwo zarządzać poprzez wgrywanie zdjęć do określonego folderu - poprzez FTP albo Filemanager przy edytorze tekstowym.

Więcej szczegółów

150,00 zł brutto

Wymagane dane do realizacji

Dostęp do plików (FTP)Wymagany *
Dostęp do Panel Admin (zaplecze Presta Shop)Wymagany *

* - wymagane do realizacji zlecenia podaj w komentarzu do zamówienia (przyśpieszy to czas realizacji) lub po uprzednim kontakcie po złożeniu zamówienia. Uwaga, połączenie ze stroną jest szyfrowane i wszelkie dane przez nią przekazywane są bezpieczne! . Dopuszczamy w razie konieczności podpisanie umowy o poufności przekazywanych danych (NDA). Należy mieć na uwadze, że może to wydłużyć czas realizacji.

Opis

Czy Twój sklep potrzebuje zakładki z galerią? To żaden problem. Bazując na wbudowanych PrestaShop funkcjach oferujemy Ci prosty mechanizm galerii, który możesz osadzić na Twoim sklepie. Zarządzanie zdjęciami polega na modyfikacji odrębnego folderu na serwerze. Wystarczy, że wgrasz/usuniesz tam pliki przez FTP albo Filemanager - i pojawią/znikną one ze strony.

Więcej informacji i zakres prac, które wykonamy: http://pskrk.com/szybka-galeria-na-stronie-cms-zastepuje-modul-galerii-w-presta-shop/

W ramach zlecenia zostanie osadzonych 5 przykładowych zdjęć. W razie potrzeby osadzenia większej ilości prosimy o uprzedni kontakt.

Produkty powiązane